ГлавнаяВідновлюємо діяльність Дикого Туру

Відновлюємо діяльність Дикого Туру


30.04.22

З травня частково відновлюємо діяльність в форматі одноденних сплавів на байдарках.
Ми з перших днів війни тоді і зараз робили та робимо все від нас залежне для Перемоги. Майже вся наша команда причетна до оборони України, хто воює в ЗСУ. Хтось волонтерить, а один навіть встиг попартизанити!
Ми передали виключно за властний кошт в ЗСУ наш автобус, майже сто комплектів спальних мішків та карематів і навіть один рафт, аптечки, газові балони, казани, посуд та багато іншого. Незважаючи на право не платити податки під час воєнного стану, ми все одно їх заплатили наперед (ЄСВ).
Ми впевнені що відновлення сплавів надасть можливість економіці працювати, нам утримувати наші родини та допомагати кому треба далі. Формат наших сплавів під час війни - це не розваги та веселощі, а активний відпочинок як складова психічно-емоційного розвантаження в цей складний період. Та чудова можливість переключитися та перезавантажитися. Ми зажди пам’ятаємо не лише про оздоровчу, але і про освітню та виховну функцію туризму. Тому знайомимо наших туристів с історичним минулим, культурним середовищем та докладаємо зусиль на виховання екологічної свідомості.
Безпека понад усе, тому всі наші сплави відбуваються лише там, де не було окупації, бойових дій та не має важливих та стратегічних об’єктів критичної інфраструктури.Також ми повністю відмовилися від великих масових заходів. Сплави проводяться лише там де немає заборони від обласних військових адміністрацій.
Слідкуйте за анонсами сплавів на нашому сайті в розділі ГРАФІК ТУРІВ та соцмережах.
УВАГА Нагадуємо з 24 лютого у зв’язку з російською агресією в Україні запроваджено воєнний стан.Торгово-промислова палата України підтверджує, що зазначені обставини з 24 лютого 2022 року до їх офіційного закінчення, є надзвичайними, невідворотними та об’єктивними обставинами для суб’єктів господарської діяльності та/або фізичних осіб по договору, окремим податковим та/чи іншим зобов’язанням/обов’язком, виконання яких/-го настало згідно з умовами договору, контракту, угоди, законодавчих чи інших нормативних актів і виконання відповідно яких/-го стало неможливим у встановлений термін внаслідок настання таких форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили)»
Тому оплачені але не спожиті туристичні послуги, будуть надані та/або замінені за погодженням із туристами на інші (в межах сплаченої вартості). За можливістю або під час або вже після закінчення воєнного стану. Про що із кожним туристом буде узгоджено індивідуально.

 


ТУТ БАННЕР
Мы в социальных сетях