ГлавнаяТуры › › Дніпровські кручі від Трипілля до Трахтемирова 1 день

Дніпровські кручі від Трипілля до Трахтемирова 1 день

Стоимость тура: 950 грн.

График тура:
21.10.2023 -
Заказать тур

Описание тура:

7 неймовірних локацій розкиданих на Дніпровських кручах від Трипілля до Трахтемирова на Київщині. Оглядові майданчики, схили посічені ярами, озера заховані в лісових хащах, давньоруські городища та козацька столиця - Трахтемирів.
Наша екскурсія починається з першої зупинки у Трипіллі з відвідування музей трипільської культури та Вікентія Хвойки

 

День 1

Описание:

7-30 Зустріч групи біля станції метро “Видубичі” на парковці біля супермаркету “Сільпо” та виїзд мікроатобусом до Трахтемирова. Дорогою ми зробимо сім зупинок, всі у неймовірно красивих місцях! На кожній зупинці на вас чекає - пішохідна прогулянка з невеличкою екскурсією та огляд визначних пам’яток
Наша екскурсія починається з першої зупинки на околиці літописного селища Вітачів, з дерев’яною козацькою церквою, збудованою за проєктом самого Тараса Шевченка та вітряком на пагорбі, в оточенні глибоких ярів.
Друга зупинка – для пішохідної прогулянки до незвичайного озера з блакитною глиною у покинутому глиняному кар’єрі з навколишніми марсіанськими краєвидами.
Третья зупинка біля Ржищева на оглядовому майданчику на високих кручах Дніпра, в урочищі “Липки”. Тут берег прямовисною стіною спускався до піщаного пляжу. З висоти пташиного польоту чудова панорама двох берегів Дніпра та затопленого храму в Гусинцях.
Четверта зупинка біля ще одного оглядового майданчика в урочищі «Іван-гора» із рештками давньоруського городища періоду «Київської Русі».
Пята зупинка у п. Балико-Щучинка для огляду меморіалу Букринському плацдарму на вершині гори із залишками давньослов’янського городища Чучин.
Шоста зупинка – буде найкоротшою для огляду вже заповідника з висоти пташиного польоту та памятнику гетьману Петру Сагайдачному в честь трехсот ліття спалення Москви
Переїзд до колишної казацькох столиці - Трахтемиров, Сьома зупинка для прогулянки до стародавнього козацького цвинтаря з кам’яними хрестами.
Огляд залишків «мисливського замку» Бакая, вертолітного майданчика, напівзруйнованого павільйону для трапези з колибою на березі річки, панорамної альтанки з мангалом та закинутої території “маєтку” із занедбаним ландшафтним парком, де збереглися блакитні ялинки та ялівець.
Переїзд до Києва, прибуття біля 21-00 до ст. метро «Видубичі».

Дніпровські кручі від Трипілля до Трахтемирова 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы


В стоимость входит:

- проїзд мікроавтгобусом Київ - Трахтемирів - Київ
- послуги гіда

В стоимость не входит:

- харчування

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях