ГлавнаяТурыСплави на байдарках в КиєвіНавколо острова Муромець

Навколо острова Муромець

Стоимость тура: 750 грн.

График тура:
По договоренности с вами.
Заказать тур

Описание тура:

Наш одноденний сплав на байдарках у Києві проходить по двох річках – Дніпру та Десні. І двом протокам між ними – «Небишівка» та «Черторій», навколо літописного острова Муромець.
Нас чекає на цій водній прогулянці - широкий і могутній Дніпро з широкими піщаними пляжами, індастріал-пейзажами правобережного Києва, шумні теплоходи, що пропливають повз, вантажні баржі та шикарні яхти.
Десенка віна же Чорторий з безліччю затишних пляжів та заток, улюблене місце киян для пікніків та відпочинку на воді.
Бобрівня вона ж Небишівка – маловідома та вузька протока. Це справжня «київська Амазонка», що зберегла загублений світ дикої природи в самому центрі мегаполісу. Тут є всі атрибути справжніх джунглів - дерева, що нависають над головою, місцями утворюють зелені тунелі, численні зарості латаття , суцільні килими на водній гладі із зеленої ряски, зграйки нелякливих качок, що гріються на химерних корчах.
Сплавимося на байдарках й по зачарованій Десні, де ми захопимо останні кілометри цієї великої річки. Перед тим, як вона, пробігши понад тисячу кілометрів, не зустрічаючи на своєму шляху жодних перешкод, неспішно увіллється разом з нами, через гирло у Дніпро.
Так це все поряд, у межах міста і все це на вас чекає в нашому турі на байдарках Києвом. Крім каякінгу на вас чекає екскурсія на байдарках Києвом. Ви дізнаєтеся, яке відношення має до цих місць Ілля Муромець, чому Десенку називають – Чортороєм, а у Десни «неправильна» назва.
Тривалість сплаву – 18 км.

 

День 1

Описание:

8-00 Збір групи на Оболонській набережній
Інструктаж з техніки безпеки, початок сплаву байдарками маршрутом Дніпро – Бобрівня – Чорторий (Десенка) – Десна – Дніпро. По ходу маршруту ми маємо зробити одне невелике обнесення греблі між Десенкою і Десною. Під час каякінг туру зупинки для відпочинку та купання у теплу пору року.
17-00 Орієнтовне закінчення сплаву на Оболонській набережній

Навколо острова Муромець: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Навколо острова Муромець: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Навколо острова Муромець: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Навколо острова Муромець: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Навколо острова Муромець: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы


В стоимость входит:

- послуги гіда
- сплав на 3-х міст надувних байдарках ZELGEAR згідно маршрута
- прокат рятівних жилетів
- оренда гермомішків для особистих речей (один гермомішок на 60 літрів на кожну байдарку)

В стоимость не входит:

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях