ГлавнаяТурыЕкотуриЕкскурсія в Камміне село + каякінг на Дружбівськом кар’єрі 1 день

Екскурсія в Камміне село + каякінг на Дружбівськом кар’єрі 1 день

Стоимость тура: 1450 грн.

График тура:
30.09.2023 -
Заказать тур

Описание тура:

Геологічний заповідник "Камміне село" на Поліссі, безумовно одне з найбільш із загадкових та таємничих місць в Україні. Серед соснового лісу, розкидані велетенські кам'яні брила та гранітні валуни. Від часу вони вросли в землю та покрилися мохом, та нагадають хатинки казкового села. Їх появу на Поліссі геологи пов'язують з залишками давнього льодовика, яких приніс їх до нас аж зі Скандинавії. Зовсім іншої думки місцеві жителі, яки склали про це містичне місце багато переказів й легенд. І навіть вважають ці камені святими.та поклоняются їм. Що правда з цього, а що міф дізнаємося під час екскурсії по Кам'яному селу.
Враховуючи компактне розташування Камінного села, пішохідний маршрут невеликий та зовсім не складний. Тож підходить для активного відпочинку на природі як родинам з дітьми, так і людям похилого віку.

 

День 1

Описание:

7-00 виїзд з Києва від станції метро “Академмістечко”, переїзд близько 220 км.
Прибуття в с. Рудня-Замисловицька, Олевського р-ну на Житомирщині. Пішохідна авторська екскурсія “Легенди та таємниці Камінного села”. Під час прогулянки серед вуличок Кам’яного села ми побачимо - скам’янілих закоханих, камінь-компас, камену “школу” та “церкву”, сліди Бога та пазурів диявола. Дізнаємося по про давній поліський промисел, збирання дикого меду в бортях.
Переїзд та огляд неймовірний інстаграм - локації, закинутого Дружбівського кар’єру “Кварц”. Розташований серед соснових лісів, його високі береги яки дивовижно розмила вода в поєднані з бірюзовою водою в озері. Викликають у відвідувачів ефект - “Вау!”
Сплав на байдарках вздовж скелястих берегів Дружбівського кар’єра біля 1,5 години.
Повернення в Києв біля 21-00

БРОНЮВАННЯ ТУРУ за телефоном/вайбером/телеграмом - 067 33 66 750.

Увага - можливо забронювати тур без проїзду з Києва, якщо Вам зручно приїхати на властному авто. Вартість туру без проїзду - 950 грн

Екскурсія в Камміне село + каякінг на Дружбівськом кар’єрі 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Екскурсія в Камміне село + каякінг на Дружбівськом кар’єрі 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Екскурсія в Камміне село + каякінг на Дружбівськом кар’єрі 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Екскурсія в Камміне село + каякінг на Дружбівськом кар’єрі 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Екскурсія в Камміне село + каякінг на Дружбівськом кар’єрі 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы


В стоимость входит:

- проїзд мікроатобусом з Києва
- пішохідна екскурсія по Кам'яному селу
- обід
- послуги гіда
- сплав на надувних 3-х місних байдарках по кар'єру Дружба.

В стоимость не входит:

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях