ГлавнаяТурыЕкотуриЕкскурсія в парк природи Беремицьке

Екскурсія в парк природи Беремицьке

Стоимость тура: 1250 грн.

График тура:
29.10.2023 -
Заказать тур

Описание тура:

Побродити лісовими стежками, побачити рисей, куланів, тарпанів і антилоп, заглянути в жуківню, покататися верхи на норікійському коні. Це відмінний варіант провести вихідні на Чернігівщині, у парку природи Беремицьке. Це всього 80 км від Києва !!!

 

День 1

Описание:

9-00 Зустріч групи біля станції метро т”Лісова”, переїзд з Києва до парку якій розташований в селі Беремицьке біля Остра на Чернигівщині.
10-30 Прибуття до инфоценту парку та пішохідна екскурсія в супроводі кваліфікованого гіда по природному парку Беремицький. Загальна тривалість з відвідуванням музею, зоопарку, вольєрів з тваринами, перепочинку для обіду близько 7 годин
Спочатку ми оглянемо туристичну частинку Парку, де на вас чекає відвідання конюшень, де можна не лише покататись верхи, але й дізнатись історію кожної породи, особливості утримання та розведення коней.
В MiniZoo ви познайомитесь з найменшими тваринами з різних куточків світу, дізнаєтесь про умови їх утримання, і, навіть, матимете можливість придбати деяких з них.
В Музеї «Диких котів» ви побачите представників роду котячих, що проживають на теренах України.
Окрім відвідування зазначених локацій, на Вас чекає знайомство з тваринами, що проживають в численних левадах Парку. Особливої уваги заслуговує віл Сірої Української породи, історія одомашнення та унікальні особливості цього виду. Також Ви дізнаєтесь про тварин, що проходять реабілітацію в Парку для подальшого випуску в дику природу.
Родзинкою екскурсії стане відвідування лосевольєра, де проживають врятовані працівниками Парку лосі.
Друга частина екскурсіі проходить на заповідній, дикий частині Парку. Де Ви ознайомитесь з історією Парку природи «Беремицьке», ідеями ревайлдингу та природним комплексом Полісся. Під час екскурсії ви пройдетесь підвісними містками, що проходять через яри, якими славиться лівий беріг Десни.
На Вас чекають прогулянки галявинами, на яких природно випасаються дикі тварини, серед яких особливої уваги заслуговують табуни нащадків вимерлих тарпанів – польських коників та стада худоби Хека – нащадків вимерлих турів . Ви ознайомитесь з історією зникнення і відродження диких коней та туроподібних і їх особливостями. Дізнаєтесь про людей, які доклали зусиль для того, щоб ці тварини повернулись на поліські землі через сотні років після зникнення.
Прогулюючись підліском мішаного лісу, ви ознайомитесь не тільки з типовою флорою цього природного комплексу, але й з основами орієнтування в лісі, а також зможете просто насолодитись красою природи. Відвідуючи репродукцію капища, дізнаєтесь про роль природи в житті наших пращурів та стале природокористування, яке формувалось протягом тисячоліть.

Увага - можливо забронювати тур без проїзду з Києва на мікроатобусі, якщо Вам зручно приїхати на властному авто.

Екскурсія в парк природи Беремицьке: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы


В стоимость входит:

- проїзд комфортабельним мікроавтобусом з Києва
- послуги гіда та екскурсійний супровід по парку
- вхідні квитки в парк природи Беремицьке
- вхідні квитки в музей “Диких кішок”;
- вхідні квитки в минизоопарк
- вхідні квитки в стайню;

В стоимость не входит:

- харчування

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях