ГлавнаяТурыБалканыГреція на байдарках навколо острова Лефкада 8 днів

Греція на байдарках навколо острова Лефкада 8 днів

Стоимость тура: 550 евро грн.

График тура:
По договоренности с вами.
Заказать тур

Описание тура:

Лефкада чи Лефкас – це четвертий за величиною та один з найбільш мальовничих островів у Іонічному морі в Греції. Знаний у всьому світі своїми білими, пісочними пляжами з неймовірно блакитною водою в оточені неймовірних скель. На багато затишних та диких пляжів можна дістатися лише морем! Не дивно що сюди ідуть поціновувачі морського каякінгу з багатьох куточків світу!

 

День 1

Описание:

Зустріч групи в аеропорту в місті Афіни, груповий трансфер до Лефкади, переїзд близько 400 км. Прибуття та ночівля в кемпінгу на березі моря. Інструктаж та підготовка до сплаву, святков вечеря з грилем та місцевим вином, вечер знайомства.

Греція на байдарках навколо острова Лефкада 8 днів: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Греція на байдарках навколо острова Лефкада 8 днів: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Греція на байдарках навколо острова Лефкада 8 днів: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Греція на байдарках навколо острова Лефкада 8 днів: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Греція на байдарках навколо острова Лефкада 8 днів: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы

День 2

Описание:

З другого по сьомий день туру, мандрівка на байдарках навколо острова Лефкада, упродовж шести повних днів. Протяжність водного маршруту близько 75 км. Кожного дня ми в середньому будемо проходити від 10 до 15 км, не поспішаючи та робити зупинки для відпочинку та купання. На більшості пляжів які нам будуть зустрічатися. Кожного дня проводимо на воді під час веслування, від 3 до 5 годин. Також буде можливість в деякі дні, завітати в місцеві кафе та крамнички. Подорож відбувається в експедиційному форматі, все спорядження та особисті речі перевозимо в байдарках в гермомішках, упродовж всього туру. Ночівлі будуть в мальовничих місцях на березі моря на диких пляжах.

День 8

Описание:

Виїзд ранком в аеропорт Афіни, груповий трансфер.

УВАГА ! При повній оплаті тура до 31.12.21 - 10% знижка


В стоимость входит:

- груповий трансфер з Афін
- послуги гіда
- прокат надувних 2-х міст. байдарок Zelgaer, весел, рятівних жилетів, гермомешків
- прокат групового туристичного спорядження
- 3-х разове похідне харчування (горячи сніданки та вечері + обіди перексом). В перший день - лише вечеря, останній день лише сніданок.
- проживання одну ночівлю в кемпінгу

В стоимость не входит:

- переліт до Афін
- особисте туристичне спорядження (намет, спальний мішок та карімат)
- страховка

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях