ГлавнаяТуры › › Херсонский Гранд Каньон та дельта Дніпра

Херсонский Гранд Каньон та дельта Дніпра

Стоимость тура: 2500 грн.

График тура:
По договоренности с вами.
Заказать тур

Описание тура:

Херсонський Гранд Каньйон, Херсонські та Станіславські гори, Скельки як тільки не називають ці мальовничі урвища над Дніпро-Бузьким лиманом на Херсонщині. Високий берег сягає тут до півсотні метрів над водою. Чисельні балки утворені водою створили справжня діво природи. Десятки каньйонів та каньйончиків прорізають глиняний берег. Побачити цю неймовірну красу можна лише з води, під час сплаву на байдарках.

 

День 1

Описание:

23-00 Збір групи у п’ятницю ввечері у Києві для тих хто їде мікроавтобусом. Нічний переїзд до початку маршруту
8-00 Зустріч у Херсон на залізничному вокзалі тих, хто їде поїздом. Переїзд до п. Кізомис, що у дельті Дніпра. Сплав на байдарках Дніпровськими плавнями по території національного природного парку «Нижньодніпровський». Наш маршрут проходить через справжній водний лабіринт у «джунглях» з очерету та рогозу, серед незліченних проток, плавнів, озер з ліліями, островів та острівців. Протяжність маршруту близько 10 км, тривалість близько 6 годин.
По закінченню сплаву переїзд у кемпінг із неймовірним оглядом на лиман та скелі. Табір обладнаний – літнім душем, туалетами, є питна вода та електрика.
Вечеря з грилем та дегустацією місцевих Білоозерських вин. Відпочинок на пляжі та купання в лимані.

Херсонский Гранд Каньон та дельта Дніпра: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Херсонский Гранд Каньон та дельта Дніпра: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Херсонский Гранд Каньон та дельта Дніпра: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Херсонский Гранд Каньон та дельта Дніпра: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Херсонский Гранд Каньон та дельта Дніпра: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы

День 2

Описание:

Після фірмового сніданку від шеф-кухаря, сплав на байдарках по Дніпро-Бузькому лиману вздовж високого і скелястого берега, який роз’їдений і розмитий глибокими і мальовничими ярами і ярами. Неймовірні пейзажі за свої краси та поєднання червоних схилів на тлі синього моря отримали неофіційну назву «Херсонський Гранд Каньйон» або «Станіславські гори». Мальовничі скелі утворюють низку із природних ландшафтних заказників – Станіславського та Олександрівського. Під час скаякінгу на нас чекає кілька зупинок для відпочинку та купання. Протяжність сплаву близько 10 км, тривалість близько 5 годин.

По закінченню сплаву гарячий обід та виїзд у Херсон на залізничний вокзал або автобусом до Києва. Прибуття пізно ввечері до Києва.

Херсонский Гранд Каньон та дельта Дніпра: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Херсонский Гранд Каньон та дельта Дніпра: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Херсонский Гранд Каньон та дельта Дніпра: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Херсонский Гранд Каньон та дельта Дніпра: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Херсонский Гранд Каньон та дельта Дніпра: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы


В стоимость входит:

- груповий трансфер з Херсона або Миколаєва
- машина супровід для перевозки турспорядження та особистих речей. Ми сплавляємося на байдарках без речей!
- послуги досвідченого гіда та екскурсійний супровід,
- сплав на сучасних, надувних тримісних байдарках Зелгір. Вони надзвичайно стійкі на воді та мають гарну швидкість,
- прокат рятівних жилетів,
- харчування
- дегустація вина
- прокат туристичного спорядження (намети, спальні мішки, каремати)

В стоимость не входит:

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

  • Для приємного та комфортного відпочинку під час сплаву по Дністру вам потрібно взяти:- паспорт або/та свідоцтво про народження дітей для неповнолітніх, - змінне взуття, яке міцно тримається на нозі та не шкода забруднити або замочити (крокси, сандалі, черевики для коралів), - змінний комплект спортивного одягу для сплаву, який максимально закриває шкіру від сонячних променів, з довгими рукавами та штанинами. Ультрафіолетове опромінювання на воді надзвичайно високе, - плавки або купальник, - дощовик або легка бризкозахисна куртка на випадок дощу, - тепла флісова кофта на вечір, - головний убір, - ліхтарик, бажанно налобний, - пару будівельних рукавичок, щоб не натерти мозолі на руках, - водонепроникний чохол для телефону, якщо плануєте його брати на сплав, - фляга або пляшка з питною водою, - особистий посуд для їжі (кружка, тарілка, ложка), - сонячнозахисні окуляри та крем, - індивідуальні ліки (при необхідності), - засоби захисту від комах, - засоби індивідуальної гігієни (рушник, зубна щітка та паста, туалетний папір, вологі серветки, засіб для дезінфекції рук), - powerbank для зарядки телефона, - риболовне знаряддя, якщо ви рибак (за бажанням). Зверніть увагу, ми забезпечуємо всім туристичним спорядження - наметами, спальними мішками, карематами. Але за бажанням, при наявності особистого спорядження, можете його взяти з собою та скористатися. На ціну туру це не впливає. Будемо вдячні, якщо попередите організаторів про це.

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях