ГлавнаяТурыІнгулІндастріал сплав по Інгульцю 1 день

Індастріал сплав по Інгульцю 1 день

Стоимость тура: 1500 грн.

График тура:
По договоренности с вами.
Заказать тур

Описание тура:

В нашому сплаві на байдарках цього разу дуже і дуже незвичний набір, якій не зустрінете ніде більше!
- штучний каньйон на Інгулці, які місцеві кличуть "Криворізьким Гранд Каньйоном"
- марсіанські пейзажі Кривбасу
- найбільші та найглибші в Європі "кратери" кар'єрів
- поєднання техногенних ландшафтів та дикої природи
- стрімкі пороги на річці в степах України
Ви будете здивовані побачивши це все на властні очі та запитувати в себе лише одне питання "- Чому я тут не був раніше?".

 

День 1

Описание:

Зустріч групи на залізничному вокзалі в Кривому розі, трансфер до початку маршруту сплаву по Інгульцю. Гарячий сніданок, загальний інструктаж, початок сплаву на байдарках Інгульцем, загально протяжністю близько 20 км. Маршрут сплаву проходить по штучному каньйону, утвореному з двух боків рудими відвалами залізної руди, висота яких сягає до 150 метрів. Під час сплаву ми зробимо кілка зупинок для підйому на оглядові майданчики. З яких ми побачимо неймовірні масштаби не лише техногенного каньйону, але і велетенські виробітки найбільших у Європі закинутих та діючих кар’єрів. Так, наприклад глибина кар’єру ЮГОК сягає майже 400 метрів, а довжина 3 км. В цьому штучному “кратері” на його дно звивистими серпантинами прокладена дорога, загальною протяжністю майже 40 км! Багатотонні вантажівки БЕЛАЗи нам будуть здаватися з висоти зовсім іграшковими! На зміну індастріал-пейзажам прийдуть ділянки з природним річищем Інгульця, які покращають гранітні скелі та степова рослинність. Огляд з води геологічних пам’яток природи -”Скелеватські виходи” та ”Пісковикова скеля” - які утворилися з аркозових пісковиків несподіванкою стане проходження кількох досить потужних порогів, екстремальні враження будуть гарантовані!
Після закінчення сплаву, трансфер на залізничний вокзал в Кривому Розі.

Індастріал сплав по Інгульцю 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Індастріал сплав по Інгульцю 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Індастріал сплав по Інгульцю 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Індастріал сплав по Інгульцю 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Індастріал сплав по Інгульцю 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы


В стоимость входит:

- груповий трансфер до річки з залізничного вокзалу в Кривому Розі та назад
- харчування (гарячий сніданок та обід перекусом під час сплаву)
- сплав на надувних 3-х міст байдарках
- оренда рятівних жилетів
- послуги гіда та екскурсійний супровід

В стоимость не входит:

- проїзд до Кривого Рогу

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях