ГлавнаяТурыСпелеотуриСпелеотур в печеру Оптимистична 2 дні

Спелеотур в печеру Оптимистична 2 дні

Стоимость тура: 4500 грн.

График тура:
24.02.2024 - 25.02.2024
Заказать тур

Описание тура:

Печера Оптимистична на Поділлі, підземні ходи якої сягають у довжину - 262 км. Занесена до Книги рекордів Гіннеса як найдовша у світі гіпсова печера, найдовша печера Євразії та п'ята за довжиною серед печер світу! Для знайомства з нею ми подолаємо лише невелику її центральну частину. Врахвучи що це горізонтальна печера, пересуватися ми ми будемо серед її лабиринтів без мотузок та спеціального обладненя. Ми будемо ходити та місцями повзати в супроводі досвідчених спелеологів.

 

День 1

Описание:

9-00 Зустріч групи в Кам’янець - Подільському на залізничному вокзалі
Переїзд на мікроавтобусі до печери “Оптимистична”, спелеоекскурсія по центральному району печери тривалістю 4-5 годин. В підземних галереях та залах які розташовані на трьох рівнях, цього району ми відвідуємо та побачимо:
- глиняні скульптури - циклопи, русалки, риби та інші міфічні істоти
- велетенську галерею “Аспірантська” та унікальний нижній мікрорайон “Скупий Рицар” з незвичною структурою ходів
- залишки підземного озера, де по кальцитовим коркам ми будем визначати якій тут був раніше рівень води
- спелеотабір “Сива Кобила” в якому живуть тижнями спелеологи під час експедицій, не піднімаючись на поверхню.
- імпровізований підземний музей де зібрані з усієї печери найбільш цікаві артефакти - колекція різноманітних кристалів, натічні утворення, залишки трипільської культури та інше.
Переїзд 12 км в Бощів поселення в готелі в 2 та 3-х місних номерах з усіма зручностями. Вечеря в кафе за додаткову плату.

Спелеотур в печеру Оптимистична 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Спелеотур в печеру Оптимистична 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Спелеотур в печеру Оптимистична 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Спелеотур в печеру Оптимистична 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Спелеотур в печеру Оптимистична 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы

День 2

Описание:

Сніданок та переїзд 12 км до печери Оптимистична.
Спелеоекскурсія по району печери “Радіо Люкс” тривалістю біля 6 годин. Ще один з найпопулярніших маршрутів тадуже гарний район. Саме сюди вам треба, якщо ви хочете побачити різноманіття кристалів не під склом в музеї, а в природних умовах. Тут у вас викличуть сяючі у світлі ліхтарів величезні галереї, сніжні насипи і кристалічні їжаки, які ви побачите по дорозі.
А тим хто ризикне залізти в грот Александри, доведеться протиснутись через найвужчі місця, щоб побачити унікальні геліктити.
Переїзд в Камянець Подільский, де ви зможете відпочити в Спа-комплексі з теплим басейном, турецьким хаммамом та фінською сауною

БРОНЮВАННЯ ТУРА за телефоном/вайбером/телеграмом - 067 33 66 750


В стоимость входит:

- трансфер з Камянець Подільского до печери та назад
- дві спелеоекскурсії
- харчування (в перший день - обід, другий день сніданок та обід)
- ночівля в готелі в 2 та 3-х місних номерах з усіма зручностями
- трансфер до готеля від печери
- відвідуквання СПА комплеса 2 години

В стоимость не входит:

- проїзд до Кам'янець-Подільська. Для тих, хто їде з Києва, рекомендуємо самостійно придбати квитки на потяги №139/140
- прокат ліхтарика - 80 грн, гумових чоботів - 50 грн, комбінізона - 120 грн
- вечеря в суботу в кафе

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

Збір групи в суботу в 9-00 на парковці залізничного вокзалу в Кам’янець-Подільського, біля сірого мікроавтобуса Месрседес Спрінтер номер 1320 де на групу буде чекати наш гід Віталій 0673366750.
Зверніть увагу:
- враховуючи обмежений час ми від вокзалу зразу їдемо до печери, зупинки для сніданку дорогою не буде. Тож рекомендуємо іжу на сніданок взятти з собою в потяг.
- програма тура закінчується на відвідуванні СПА комплексу. Після якого буде вільний час для самостійної ввечері та добирання до залізничного вокзалу, він знаходиться в 20 хв ходьби від спа комплексу.
Перелік особистих речей для відпочинку, які рекомендуємо взяти з собою:
Для спелеоекскурсії, зверніть увагу температура в середині печери +10
- змінний комплект одягу та взуття якій не шкода забруднити в глині. Оптимальний варіант - це комбінезон під який можна одягнути термобілизну + гумові чоботи. Як варант може бути спортивний костюм + кросівки.
- налобний ліхтарик
- будівничі рукавички
- вологі серветки (вони вам знадобляться після повернення з печери)
- великий пакет (в нього можна буде скласти брудний одяг та взуття)
Якщо у вас не має відповідного одягу, взуття та ліхтарика можна буде на місці скористатися прокатом. Прокат ліхтарика - 80 грн, чоботи гумові - 50 грн, комбінезон - 120 грн.
Для відпочинку в Спа комплексі
- крокси, шльопанці
- рушник
- купальник або плавки

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях