ГлавнаяТурыДністерСплав на байдарках по Дністру від Бакоти 3 дні

Сплав на байдарках по Дністру від Бакоти 3 дні

Стоимость тура: 4000 грн.

График тура:
7.08.2023 - 9.08.2023
Заказать тур

Описание тура:

Більшість груп туристів, які подорожують по Дністру на байдарках завершують свої сплави біля Бакоти. А даремно, далі Дністер так само протікає мальовничим та величним каньйоном. Якій прикрашають - вапнякові та чудернацьки скелі, печерні та старовинні монастирі, чисельні та таємничі затоки. Тож будь готові на сплаві до зупинок та прогулянок для огляду цікавих місць.
Та як завжди, приділяємо виняткову велику увагу - гастро складовій цієї подорожі. Тож чекаєте на наші фірмові і смачні страви на багаті та різноманітні дегустації "local drink"

 

День 1

Описание:

9-00 Зустріч групи в Кам’янець-Подільському на залізничному вокзалі по прибуттю потяга №139 Київ - Кам’янець-Подільський. Трансфер до початку маршруту. Перед початком сплаву огляд панорами Бакотьскої затоки з вершини Білої гори.
Початок сплаву по Дністру на байдарках від Бакоти до гирла річки Ушиця протяжністю 14 км. На маршруті нас чекають мальовничі скелі та численні мініатюрні фіорди-затоки, затоплених водосховищем річок, які впадали раніше в Дністер.

Сплав на байдарках по Дністру від Бакоти 3 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы

День 2

Описание:

Сьогодні ми подолаємо на байдарках по Дністровському каньйону близько 19 км. Зробимо фото на фоні місцевої “візитної картки” Старої Ушиці, легендарного “П’яного” каменя-велетня. Запливемо та оглянемо кілька невеличких та затишних каньйончиків, які утворилися на місці затоплених приток.

День 3

Описание:

Продовження сплаву по Дністру, протяжність маршруту близько 12 км. Огляд Галицького печерного Свято-Миколаївського монастиря. Розташований на стрімкому схилі вапнякових скель на висоти 120 метрів над Дністром. На другій зупинки під час сплаву, на нач чекає нескладний підйом на неймовірний оглядовий майданчик на вершині каньйону!
Закінчення сплаву ми відсвяткуємо в винному підвалі, невеличкої винарні на березі Дністра. Дегустуючи локальні вина з винограду якій зростає в Подільських Товтрах. Трансфер в Кам’янець-Подільський до залізничного вокзалу.

БРОНЮВАННЯ ТУРА за телефоном/вайбером/телеграмом - 067 33 66 750


В стоимость входит:

- груповий трансфер Кам'янець-Подільській - Дністер - Кам'янець-Подільській
- послуги досвідченого гіда та екскурсійний супровід
- сплав на сучасних, надувних 3-х містних байдарках Зелгир. Вони надзвичайно стійкі на воді та мають гарну швидкість!
- прокат рятівних жилетів
- харчування (перший та останній день 2-х раз, другий день 3-х разове)
- дегустація крафтового вина
- дегустація настоянок та меду
- прокат туристичного спорядження (намети, спальні мішки, каримати)

В стоимость не входит:

- проїзд до Кам'янець-Подільська. Для тих хто їде з Києва рекомендуємо самостійно придбати квітки на потяги №139/140
- вхідні квитки в Бакоту

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях