ГлавнаяТурыСмотричСплав на байдарках по Смотричу + СПА в Кам’янець-Подільську 1 день

Сплав на байдарках по Смотричу + СПА в Кам’янець-Подільську 1 день

Стоимость тура: 1950 грн.

График тура:
30.03.2024 -
Заказать тур

Описание тура:

Відкриваємо водний сезон сплавів у 2024 в Кам'янець-Подільському в каньйоні річки Смотрич під мурами Старої Фортеці. В національному природньому парку «Подільські Товтри», який увійшов до семи природних чудес України!
В цій неймовірно насиченій пригодами та враженнями подорожі вихідного дня на Вас чекає:
- сплав на байдарках Смотрицьким каньйоном, стіни якого сягають близько 50 метрів,
- незвичні ракурси Старого міста, маловідомі пам'ятки - оборонні брами та сторожові вежі, сховані від пересічних туристів,
- відпочинок в СПА-комплексі з критим басейном, хаммамом та сауною

 

День 1

Описание:

9-00 зустріч групи на залізничному вокзалі в Кам’янець-Подільському. Невеликий переїзд до початку сплаву, інструктаж з безпеки та майстер-клас з веслування на байдарці. Початок сплаву річкою Смотрич, через самісіньке “серце каньйону” навколо Старої Фортеці. Маршрут проходить вздовж маловідомих сторожових башт на березі річки - Водяної, Захаржевської, Польської, Ковальської, Гончарської, Кравецької, Кушнірської та Руської. Побачимо фортечні мури, бастіони, церкви та костели з дуже незвичного ракурсу. Та навіть зробимо фото на байдарках на їхньому фоні.Річка прорізає вапнякові скелі, які утворили залишки коралового рифу, зниклого Сарматського моря, десятки мільйонів років тому. Справжньою родзинкою каньйону ранньою весною є сезонні водоспади, які зриваються прямо в Смотрич з довколишніх круч.

По закінченню сплаву обід та переїзд для відпочинку в Спа-комплекс з теплим басейном, турецьким хаммамом та фінською сауною.
20-20 відправлення потяга в Київ, який прибуває наступного дня в 5-20 ранку.

Зверніть увагу, ви можете лишитися на другий день та продовжити ваш відпочинок з нами у 2-х денному турі. Відправившись мандрувати Подільськими Товтрами з дегустацією вина.

БРОНЮВАННЯ ТУРА за телефоном/вайбером/телеграмом - 0964550901

Сплав на байдарках по Смотричу + СПА в Кам’янець-Подільську 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав на байдарках по Смотричу + СПА в Кам’янець-Подільську 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав на байдарках по Смотричу + СПА в Кам’янець-Подільську 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав на байдарках по Смотричу + СПА в Кам’янець-Подільську 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав на байдарках по Смотричу + СПА в Кам’янець-Подільську 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы


В стоимость входит:

- послуги гіда упродовж всього тура
- всі переїзди мікроавтобусом згідно маршруту
- сплав на надувних байдарках Зелгир по Смотричу та прокат рятівних жилетів
- машина супроводу під час сплаву, для перевезення особистих речей туристів
- обід
- відвідування спа центру.(2 години)

В стоимость не входит:

- проїзд до Кам'янця-Подільська. Для тих хто їде з Києва рекомендуємо нічний потяг №139/140, квитки купуються самостійно.

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях