ГлавнаяТурыСплави на байдарках в КиєвіСплав на байдарках в Києве по Десенке-Бобровне-Дніпру

Сплав на байдарках в Києве по Десенке-Бобровне-Дніпру

Стоимость тура: 650 грн.

График тура:
По договоренности с вами.
Заказать тур

Описание тура:

Нескладний водний маршрут для початківців навколо острова Муровець, на байдарках в Києві. На вас чекає знайомство з трьома різними київськими річками – Десенка, Бобрівня та Дніпро.
Могутній Дніпро з широкими піщаними пляжами, індастріал-пейзажами правобережного Києва, шумними теплоходами, вантажними баржами та шикарними яхтами.
Камерна Десенка з безліччю затишних та зелених островів та заток, улюблене місце киян для пікніків та відпочинку на воді.
Екзотична Бобрівня вона ж Небишівка – маловідома та вузька протока що сполучає Дніпро та Десенку на острові Муромець. Це справжня «київська Амазонка», що зберегла загублений світ дикої природи в самому центрі мегаполісу. Тут є всі атрибути справжніх джунглів - дерева, що нависають над водою, місцями утворюють справжні зелені тунелі, численні зарості білого латаття та жовтих глечиків. Суцільні килими на водній гладі із зеленої ряски, зграйки полохливих качок та водні черепахи що гріються на химерних корчах.
Під час сплаву на вас чекає невелика екскурсія на байдарках Києвом, де ви дізнаєтеся яке відношення має до цих місць Ілля Муромець, чому Десенку називають – Чорториєм та багато іншого.
Довжина маршруту – 8 км.
Тривалість сплаву близько 4-х годин

 

День 1

Описание:

9-00 або 15-00 Збір групи у парку Муромець біля Північного мгосту, на березі Десенки біля вейк клубу «Адреналін», за 300 метрів від зупинки громадського транспорту «Парк Муромець»
Інструктаж з техніки безпеки, навчання основ веслування на байдарці, початок водної прогулянки на каяках за маршрутом Десенка – Бобрівня – Дніпро. Під час каякінгу зупинки для відпочинку та купання в теплу пору року. Закінчення сплаву біля Північного мосту.

УВАГА - при групі від 5 осіб та більше сплав можливий у будь-які інші дати та час.

Сплав на байдарках в Києве по Десенке-Бобровне-Дніпру: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав на байдарках в Києве по Десенке-Бобровне-Дніпру: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав на байдарках в Києве по Десенке-Бобровне-Дніпру: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав на байдарках в Києве по Десенке-Бобровне-Дніпру: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав на байдарках в Києве по Десенке-Бобровне-Дніпру: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы


В стоимость входит:

- послуги гіда
- сплав на 3-х міст надувних байдарках згідно маршрута
- прокат рятівних жилетів
- оренда гермомішків для особистих речей

В стоимость не входит:


Мнение експерта

Дикий Виталий
Дикий Виталий

Цей одноденний тур ідеально підходить як для сімейного відпочинку в Києві на воді, так і корпоративного виїзду всім офісом. Наш сплав на байдарках по київських річках доступний усім бажаючим, навіть тим, хто раніше не тримав у руках весло. Початок маршруту знаходиться практично у географічному центрі Києва. Сюди легко і швидко дістатися як машиною, так і громадським транспортом. Після сплаву можна організувати пікнік як самостійно, так і з нашою допомогою. А для більш комфортного відпочинку можливо орендувати альтанку, прямо на березі річки та замовити наш кейтерінг.

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

Для приємного та комфортного відпочинку на воді, для одноденного каякінгу в Києві, Вам потрібно взяти на сплав:
- Змінне взуття яке не шкода забруднити або замочити - крокси, сандалі, черевики для коралів.
Або можна взяти у нас на прокат неопренове гідровзуття - 100 грн (для цього потрібно заздалегідь повідомити розмір вашого взуття)
- Змінний комплект спортивного одягу, якій максимально захищає шкіри від сонячних опіків
- дощовик або легка бризкозахисну курточку, на випадок дощу
- головний убір
- пару будівельних рукавичок, щоб не натерти мозолі на руках
- водонепроникний чохол для телефону, якщо плануєте його брати на сплав (бажано)
- пляшка з питною водою
- сонячнозахисні окуляри та крем
- індивідуальні ліки (при необхідності)

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях