ГлавнаяТурыДеснаСплав по Десні до Новгород-Сіверського 3 дні

Сплав по Десні до Новгород-Сіверського 3 дні

Стоимость тура: 4000 грн.

График тура:
По договоренности с вами.
Заказать тур

Описание тура:

Сплав байдарками в найвіддаленішій і мальовничій частині верхів'я Десни в Україні, практично від самого кордону з Росією до Новгород-Сіверського. Незаймана та первозданна природа, відсутність населених пунктів, крейдяні схили та піщані пляжі. Віддаленість цього району і відсутність регулярного громадського транспорту роблять ці місця справжньо дикими та малолюдними. Багато хто може похвалитися участю в сплавах по Десні, але мало кому вдавалося сплавитися саме тут. Ці місця створені для тих, хто хоче "втечі від цивілізації". В кінці туру під час екскурсії ми побачимо легендарне та літописне місто Київської Русі, де починалося "Слово о полку Ігоревім".

 

День 1

Описание:

7:00 - Виїзд з Києва від станції метро “Лісова”. Прибуття до річки в смт. Камінь, на початок маршруту. Обід, інструктаж з техніки безпеки. Сплав по Десні на байдарках або плотах до смт. Пушкарі, протяжність маршруту - 16 км.

Сплав по Десні до Новгород-Сіверського 3 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы

День 2

Описание:

Сплав байдарками Десною на ділянці між селищами Пушкарі та Рогівка. Це найкрасивіший та мальовничий усім маршрутом - Високий правий берег з глибокими оврагами отримав назву “Новгород-Сіверська Швейцарія”. Зупинка на нічліг на березі річки.

Сплав по Десні до Новгород-Сіверського 3 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по Десні до Новгород-Сіверського 3 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по Десні до Новгород-Сіверського 3 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по Десні до Новгород-Сіверського 3 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по Десні до Новгород-Сіверського 3 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы

День 3

Описание:

Сплав по Десні на байдарках до Новгород-Сіверського. Після завершення каякінгу - пішохідна екскурсія з оглядом літописного Спасо-Преображенського монастиря з Успенською церквою та підземелями. Обід, виїзд до Києва.

Сплав по Десні до Новгород-Сіверського 3 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы


В стоимость входит:

- Харчування (перший та останній день - дворазове, другий день - триразове).
- Прокат плавзасобів (рафти або байдарки).
- Забезпечення туристичним спорядженням (намети, спальні мішки, каремати).
- Послуги інструктора-гіда.
- Екскурсія по Новгород-Сіверському.


В стоимость не входит:

- Проїзд з Києва та супровід групи під час сплаву по Десні на маршруті мікроавтобусом (за запитом).
- Вхідні квитки в Новгород-Сіверському.

 

 








Введите надпись с картинки:

Условия:

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях