ГлавнаяТурыІрдинське болотоСплав по Ірдинському болоту 1 день

Сплав по Ірдинському болоту 1 день

Стоимость тура: 1450 грн.

График тура:
По договоренности с вами.
Заказать тур

Описание тура:

Важко підібрати слова, щоб описати краєвиди Ірдинського болота на Черкащині. Які ми зустрінемо під час сплаву на байдарках. Настільки тут все відрізняється від того, що можна побачити на «звичайній річці». Ці місця нагадують доісторичні пейзажі Юрського періоду, фантастичні кадри з планети Пандорра з кінофільму "Аватар" чи "Загубленого Світу" Конан Дойла.

 

День 1

Описание:

7-00 Збір гурту біля станції метро “Видубичі” на парковці біля Сільпо. Для тих, хто їде мікроавтобусом. Переїзд до Сміли Черкаської області, близько 200 км.
10-00 Прибуття до початку маршруту та збір тих, хто їде самостійно на своїх машинах на точці старту.
Збір та підготовка плавзасобів, інструктаж з техніки безпеки.
Сплав на надувних байдарках по Ірдинському болоту, протяжністю близько 16 км, тривалістю близько 6-ти години. Наша водна подорож сильно відрізнятиметься від маршруту «звичайною річкою», який проходить з точки А в точку Б. Адже наш майбутній сплав болотом буде проходитиме справжнім водним лабіринтом з численних проток, островів та заток. Ми протискатимемося серед вузьких ходів у плавнях, коли над головою буквально змикається очерет і ряска буквально сковує воду. То будемо петляти серед широких озер, усіяних острівцями яких тут тисячі
По закінченню сплаву Ірдинськими болотом, виїзд до Києва.(Может быть позже)

Сплав по Ірдинському болоту 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по Ірдинському болоту 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по Ірдинському болоту 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по Ірдинському болоту 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по Ірдинському болоту 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы


В стоимость входит:

- супровід досвідченним гідом упродовж всього маршруту
- ескурсійний супровід
- сплав на надувних 3-х містних байдарках Зелгір
- прокат рятівних жилетів

В стоимость не входит:

- проїзд з Києва
- харчування

Мнение експерта

Дикий Виталий
Дикий Виталий

Ірдинске болото —це місце, яке своєю красою та несхожістю на все інше реально здивувало навіть такого досвідченого туриста, як я. Незважаючи на те, що я вже побував у болотах Флориди, Карелії, Індії, Лаосу та багатьох інших країн. Це місце реально заслуговує на те, щоб бути національним парком світового значення. Під час сплаву на байдарках по Ірдинському болоту, реально себе тут відчуваєш першовідкривачем чи Загубленого світу Конан Дойля, чи то першопрохідцем періоду освоєння Північної Америки. Настільки тут все дико, красиво та таємниче! Що б все це побачити треба проїхати всього 200 км від Києва та заплисти на байдарках у саму глушину болота!
Відмінна риса нашого туру від подібних:
- ми провели тут уже десятки сплавів, екскурсій, корпоративних виїздів і як ніхто інший краще знає ці місця! Тільки ми покажемо вам тут найцікавіші та найкрасивіші куточки Ірдинського болота.
- крім сплаву на вас чекає повноцінна екскурсія, з якої ви дізнаєтеся багато цікавого про приховане і дике життя боліт.
- наш більш ніж 20-річний досвід організації та проведення сплавів на байдарках, зробить вашу поїздку максимально комфортною та безпечною.

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях