ГлавнаяТурыЕкотуриСплав по кар’єру Дружба та екскурсія в Камінне село 2 дні

Сплав по кар’єру Дружба та екскурсія в Камінне село 2 дні

Стоимость тура: 2500 грн.

График тура:
По договоренности с вами.
Заказать тур

Описание тура:

Поєднання двох неймовірних туристичних локацій на Поліссі в одному турі вихідного дня з Києва. Авторська екскурсія по "Камінному селу" від кращого місцевого гіда. Та сплав на байдарках блакитно-бірюзовими водами затопленого кар'єру Дружба.

 

День 1

Описание:

7-00 виїзд з Києва від станції метро “Академмістечко”, переїзд близько 220 км.
Прибуття в с. Рудня-Замисловицька, Олевського р-ну на Житомирщині. Пішохідна авторська екскурсія “Легенди та таємниці Камінного села” від кращого місцевого гіда, першовідкривача цієї локації для широкого загалу. Під час прогулянки серед вуличок Кам’яного села ми побачимо - скам’янілих закоханих, камінь-компас, камену “школу” та “церкву”, сліди Бога та пазурів диявола. Дізнаємося по про давній поліський промисел, збирання дикого меду в бортях.
Переїзд та огляд неймовірний інстаграм - локації, закинутого Дружбівського кар’єру “Кварц”. Розташований серед соснових лісів, його високі береги яки дивовижно розмила вода в поєднані з бірюзовою водою в озері. Викликають у відвідувачів ефект - “Вау!”
Ночівля в наметах неподалік кар’єра

Сплав по кар’єру Дружба та екскурсія в Камінне село 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по кар’єру Дружба та екскурсія в Камінне село 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по кар’єру Дружба та екскурсія в Камінне село 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по кар’єру Дружба та екскурсія в Камінне село 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по кар’єру Дружба та екскурсія в Камінне село 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы

День 2

Описание:

Сплав на байдарках вздовж скелястих берегів кар’єра Дружба, відпочинок та купання в озері..
Після обіду виїзд в Київ

Сплав по кар’єру Дружба та екскурсія в Камінне село 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по кар’єру Дружба та екскурсія в Камінне село 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы


В стоимость входит:

- послуги гіда
- пішохідна авторська екскурсія по Кам'яному селу
- сплав на надувних 3-х містних байдарках по кар'єру Дружба
- харчування (в суботу - обід та вечеря, в неділю - сніданок та обід)
- прокат туристичного спорядження (намети, спальні мішки, карімати)

В стоимость не входит:

- проїзд з Києва 850 грн з людини в обидва кінці. Можливий проїзд за бажанням на власному авто

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях