ГлавнаяТурыЛимницаСплав по Лимниці 2 дні

Сплав по Лимниці 2 дні

Стоимость тура: 4000 грн.

График тура:
По договоренности с вами.
Заказать тур

Описание тура:

Сплав на рафтах і надувних байдарках по одній з найбільш чистих річок в Україні. Наш маршрут проходить вздовж заповідних берегів Галицького національно природного парку.
Де можна зустріти колонії сірих чапель, побачити чорного лелеки, річкову видру. А в річці живуть такі рідкісні види риб, як харіус, виризуб. Сплав Лимницею гармонійно поєднує - відвідування та огляд численних та різноманітних природних та історико-архітектурних пам'яток, яких велика кількість, на звивистих та високих берегах Лимниці.

 

День 1

Описание:

Зустріч групи о 9-00 в Івано-Франківську, на залізничному вокзалі. Переїзд автобусом до початку маршруту до п. Вистова, підготовка плавзасобів, інструктаж з техніки безпеки. Сплав Лимницею до п. Тиморовці, огляд урочища «Вербівці» з химерними скелями з гротами та печерами.

Сплав по Лимниці 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы

День 2

Описание:

Продовження сплаву річкою Лімниця, зупинка для огляду Сокільських вапнякових скель з оглядовим майданчиком. з яких відкривається на багато кілометрів панорама долини Лімниці. Продовження сплаву до селища Шевченко, де збереглася на Виноградній горі давня церква Св. Пантелеймона 12 ст.
Закінчення сплаву в п. Залука, огляд давнього караїмського цвинтаря 17 ст.
Пішохідна прогулянка національним заповідником «Давній Галич»: Галицький замок 14 ст., церква Різдва Христового 15 ст., Успенська церква 16 ст., музей архітектури та побуту Прикарпаття, Княжа гора.
Виїзд автобусом до Івано-Франківська.


В стоимость входит:

- Прокат плавзасобів, спасжилетів.
- прокат туристичного спорядження (намети, спальні мішки, каримати)
- трансфер вокзал-річка-вокзал
- послуги інструктора-гіда
- харчування (2-разове)

В стоимость не входит:

- вхидні квитки

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях