ГлавнаяТуры › › Сплав по Інгулу

Сплав по Інгулу

Стоимость тура: 2000 грн.

График тура:
14.05.2022 - 15.05.2022
Заказать тур

Описание тура:

Маловідомий водний маршрут на півдні України на Миколаївщині. Серед заповідних цілинних степів, мальовничих гранітних скель-велетнів. Короткий сезон сплавів лишає його постійно "в туристичному тіні" сусіднього Південного Бугу, в якій він несе свої води. Приінгулье просто вражає неймовірною кількістю мальовничих пейзажів. На нас чекають під часу сплаву на байдарках по Інгулу – лабіринти проток серед очерету, камінні урвища та химерні скелі над водою, стрімкі пороги з перекатами та навіть кілька водоспадів!

 

День 1

Описание:

22-14 відправлення з Києва потягом №122 Київ – Миколаїв

День 2

Описание:

4-51 прибуття в Долинське. Трансфер близько 40 км до початку маршруту сплаву в с. Седнівка.
Підготовка до сплаву, інструктаж з правил безпеки та техніки веслування. Сплав на байдарках Інгулом, берега якого прикрашають гранітні скелі які утворюють ландшафтний заказник “Інгульські крутосхили”. Але справжня «родзинка» сьогоднішнього сплаву, огляд дивовижно красивого місця, таємничої скелі – останця “Монастирище” яка оповита багатьма легендами.

День 3

Описание:

Подальший сплав Інгулом через Софіївське водосховище по заповідній території, регіонально ландшафтного парку «Приінгульський». Огляд та знайомство з видатними місцями під час сплаву:
- «Березівські скелі» – гранітні утворення, схожі на обличчя людей та тварин.
- Свято-Михайлівський храм Свято-Михайлівського жіночого монастиря – місце паломництва та поновлення життєздатних сил з мальовничою природою довкола.
- Скеля «Стовп» (інші назви: Скеля скам’янілих богатирів, Богатирі, Кам’яні богатирі, Хазарська) поважно височіє на острові між мальовничими петлями річок. Тут проглядаються контури кількох, вважають сімох скам’янілих богатирів, які захищали свій край від набігів завойовників, але були зачаровані хазаро-іудейським чаклуном
- Плато «Чортів міст» – кам’янисте піднесене над місцевістю плато, з якого відкриваються мальовничі пейзажі на Софіївське водосховище, цілинні ділянки степу, сплетіння річок Стовпова та Інгул
- Берег «кам’яних химер» Цими нерукотворними кам’яними композиціями, можна милуватись годинами, шукаючи на правому березі «Рибу», «Кам’яну черепаху», «Камінь-тюлень», на лівому – «Крокодила», «Сплячу красуню», «Білу фортецю».
- Скеля «Пугач» має чудернацькі форми через структуру порід та результати процесів вивітрювання.
- урочище «Порожки», уступи у кристалічній породі, де вода р. Сагайдак, переходячи гранітну плиту спадає невеликим водоспадом
- Ботанічний заказник «Пелагіївський» – одна з найбільших степових ділянок Новобужжя.
Після сплаву, пішохідна прогулянка та огляд:
Рукотворного каньйону – це приховане серед степу творіння з прямовисними скелями та бурхливим водотоком.
Штучний водоспад завершує рукотворний каньйон. Кристалічні брили, магія води зачаровують відвідувачів. Це – найбільший штучний водоспад у Миколаївській області.
Переїзд близько 20 км на ж\д станцію Новий Буг

День 4

Описание:

6-52 Прибуття потягом в Київ


В стоимость входит:

- груповий трансфер Долинське - Інгул - Новий Буг 
- 3-х раз. харчуванні (сніданки та вечері - гарячі страви, обід-перекус під час сплаву)
- послуги гіда
- сплав на 3-х міст. надувних байдарках
- оренда гермомішків
- оренда групового та особистого туристичного спорядження (3-хх міст намети, спальні мішки, каримат)

В стоимость не входит:

- проїзд потягом

 

 








Введите надпись с картинки:

Условия:

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях