ГлавнаяТурыТетерівСплав на байдарках по Тетеріву 1 день

Сплав на байдарках по Тетеріву 1 день

Стоимость тура: 1750 грн.

График тура:
22.06.2024 -
Заказать тур

Описание тура:

Граніт і сосни, скелі та річка, кар'єри і озера.
Сплав на байдрках по Тетеріву проходить по найбільш мальовничий ділянці річки, де над водою височіють високі, гранітні скелі, та сосновий ліс. На околицях Коростишева видобували граніт та лабрадорит, тому тут знаходиться багато закинутих та затоплених кар'єрів з прозорою та бірюзовою водою, де можна гарно поплавати та відпочити.
Близькість річки до Києва (лише 120 км), чудова природа, чиста вода з піщаними пляжами та безліч визначних місць роблять цей маршрут цікавим та доступним для всіх бажаючих.

 

День 1

Описание:

9:00 - Виїзд групи мікроавтобусом від станції метро “Житомирська”.Дорогою зупинка і огляд гранітного кар’єру “Каньон” під Коростишівом. Озеро, що розташоване в ньому, лежить ніби в кам’яній чаші. Високі та стрімкі скелі височать над бірюзовою водою, в оточені соснового лісу.
Прибуття до Коростишева, пішохідна екскурсія вздовж високого берега річки Тетерів. Огляд алеї авангардних скульптур, старовинного парку графа Олізара та костелу Різдва Пресвятої Діви 18 ст. над річкою.
Переїзд до початку водного маршруту по Тетереву. Інструктаж з техніки безпеки, сплав по Тетереву до с. Городське, протяжністю 9 км. Ріка тече між скельними, високими берегами. Зупинка для підйому на скелю “Високий Камінь” на оглядовий майданчик над річкою. Закінчення сплаву та виїзд в Києв
БРОНЮВАННЯ ТУРА за телефоном/вайбером/телеграмом - 067 33 66 750

Сплав на байдарках по Тетеріву 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав на байдарках по Тетеріву 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав на байдарках по Тетеріву 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав на байдарках по Тетеріву 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав на байдарках по Тетеріву 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы


В стоимость входит:

- проїзд з Києва на мікроатобусі, якій буде супроводжувати групу, упродовж всього сплаву для перевезення речей
- супровід гідом упродовж всього маршруту
- сплав на надувних 3-х містних байдарках
- прокат рятівних жилетів
- екскурсія по Коростишеву

В стоимость не входит:

- харчування


 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

Для приємного та комфортного відпочинку на воді, для одноденного каякінгу, Вам потрібно взяти на сплав:- змінне взуття, яке міцно тримається на нозі та не шкода забруднити або замочити - крокси, сандалі, черевики для коралів.
Або можна взяти у нас на прокат неопренове гідровзуття - 100 грн (для цього потрібно заздалегідь повідомити розмір вашого взуття)
- змінний комплект спортивного одягу, який максимально закриває шкіру від сонячних променів з довгими рукавами та штанинами. Ультрафіолетове опромінювання на воді надзвичайно високе!
- плавкі чи купальник та рушник (якщо плануєте купатися)
- дощовик або легка бризкозахисна куртка на випадок дощу
- головний убір
- пару будівельних або вело чі фітнес рукавичок, щоб не натерти мозолі на руках
- водонепроникний чохол для телефону, якщо плануєте його брати на сплав (бажано)
- пляшка з питною водою
- бутерброди та термос
- сонячнозахисні окуляри та крем
- індивідуальні ліки (при необхідності)

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях