ГлавнаяТурыУдай“А давай на Удай?!” Сплав на байдарках по Удаю 1 день

“А давай на Удай?!” Сплав на байдарках по Удаю 1 день

Стоимость тура: 950 грн.

График тура:
По договоренности с вами.
Заказать тур

Описание тура:

В цьому одноденному сплаві на байдарках, на нас чекає:
- Нескладний маршрут по чарівному та тихому Удаю, проходження якого можливо лише на весні. Сплав відбуваеться без речей, завдяки машині супроводу.
- Знайомство з національним природним парком Пирятинській, через його заповідну територію проходить наш сплав.Тут збереглися незаймані куточки дикої природи, де збереглися рідкісні рослини, комахи та тварини занесених в Червону книжку.
- Найбільший дерев'яний та архаїчний міст в Україні, довжиною 356 м над Удаєм, збудований наприкінці 19 ст.

 

День 1

Описание:

7-00 Виїзд от станції метро”Вирлиця” від заправки WOG. Переїзд 180 км до початку маршруту неподалік села Кроти, біля Пирятина, Полтавської обл.
Сплав на байдарках по Удаю, протяжністю 20 км до села Каплинці. Сплав Удаєм проходить найбільш мальовничою ділянкою річки, яка відрізняється чергуванням, різноманітних та мальовничих краєвидів. Високі схили з сосновим лісом, дубові гаї, заплавні луки з верболозами, чисельні протоки через плавні з очерету та рогозу, які утворюють справжні лабіринти. Завдяки, тому що на річки майже не має водосховищ та гребель, Удай зберіг свою первозданність та славиться чистою водою, чудовою природою та гарною екологією. Недаремно на його берегах створений природний парк.
Після сплаву, найбільш відчайдушні зможуть випробувати долю та пройти через дерев’яний, столітній міст в Каплинцях. Виїзд в Київ.

“А давай на Удай?!” Сплав на байдарках по Удаю 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы


В стоимость входит:

- послуги гіда
- сплав на 3-х міст надувних байдарках ZELGEAR
- прокат рятівних жилетів

В стоимость не входит:

- проїзд з Києва та супровід на маршруті 500 грн
- харчуівння

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях