ГлавнаяТурыУжСплав по Ужу та Древлянський заповідник 1 день

Сплав по Ужу та Древлянський заповідник 1 день

Стоимость тура: 1750 грн.

График тура:
1.06.2024 -
Заказать тур

Описание тура:

Сплав на байдарках по Ужу проходить дикою та безлюдною 18-ти кілометровою ділянкою Житомирського Полісся, яка межує з Древлянським природним заповідником. Який по факту є Чернобільскою зоною "на мінімалках". Велетенська незаселена територія з лісами та болотами, заплавою Ужа та його чисельними притоками. Виселені села після трагедїї 1986 року з закинутими хатами та на диво збереженими старовинними, дерев'яними церквами. Не дивно, що тут найбільша популяція вовків та рисі в Україні, десятки червонокнижних птахів та сотні рідкісних рослин.
Річка Уж це справжня прикраса та гордість заповідника. Гранітні скелі, мальовничі береги серед соснового лісу, пороги та навіть невеликий водоспад! Проходження якого на байдарці стане кульмінацією нашого каякінгу по Ужу.
Важливо: наш сплав проходить територією, де не було окупації, мінування та активних бойових дій. Радіаційний фон на маршруті в межах норми.

 

День 1

Описание:

7-00 Збір групи в Києві біля станції метро “Академмістечко”, переїзд близько 170 км на мікроавтобусі до початку маршруту, неподалік від Коростеня. Сплав байдарками Ужем мальовничою природою Полісся. Характерна особливість річки - звивисте та не велике річище, з гранітними скелями та велетенськими соснами над водою. Які часто ростуть на стрімких пісочних або кам’яних кручах над водою.
Після сплаву на байдарках, дорогою до Києва огляд напівзакинутого села з автентичними поліськими хатами та унікальною дерев’яною церквою. Також на групу чекає сюрприз - додатково зупинка в дуже цікавому місці ;)

Сплав по Ужу та Древлянський заповідник 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы


В стоимость входит:

- проїзд з Києва на мікроатобусі, якій буде супроводжувати групу, упродовж всього сплаву для перевезення речей. Сплавляемося на байдарках без речей!
- супровід групи досвідченним гідом упродовж всього маршруту
- сплав на надувних 3-х містних байдарках Зелгір
- прокат рятівних жилетів

В стоимость не входит:

- харчування

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях