ГлавнаяТуры › › Тростяниця - мандри через меандри або в гості до бобрів

Тростяниця - мандри через меандри або в гості до бобрів

Стоимость тура: 1750 грн.

График тура:
13.04.2024 -
Заказать тур

Описание тура:

Тростяниця зовсім невеличка, надзвичайно звивиста поліська річка серед лісів Житомирщини, в 140 км від Києва. Яка дуже рідко відкриває свої принади для байдарочників. Це буває в дуже короткий період високої води, лише на весні й то не кожного року.
Річка з надзвичайно високою концентрацію - мальовничих пейзажів! Високі схили, гранітні валуни вкрити пухкою ковдрою з зеленого моху. Сосновий та змішаний ліс в притул до води, карколомне переплетіння коріння дерев, невеличкі перекати та навіть кілька цікавих порогів. Але найбільш цікаве тут - "сліди життєдіяльності" бобрів. Чисельні греблі, розміри деяких просто вражають, вони навіть можуть витримати вагу дорослої людини. Ми їх нарахували на нашому маршруті з десяток! Дуже багато підточених та повалених цими гризунами дерев, зрізаних зубами гілочок з яких філігранно знята та з'їдена вся кора. Стрімкі береги протоптані їх тропками, багато нір і навіть є одна досить велика боброва хатка. Справжнє боброве царство або як кажуть науковці - суцільний "бобровий ландшафт".
Сплав на байдарках по Тростяниці на весні, це чудова нагода відкрити сезон активного відпочинку на воді. Відпочити від міста, побувати серед мальовничої природи Полісся та дізнатися більше про життя диких тварин, які мають хист до будівництва.

 

День 1

Описание:

8-00 Збір групи біля метро “Академмістечко”, виїзд до початку маршрут в Житомирської області в селищі Букі, неподалік від Малина.
Прибуття на місця, підготовка байдарок, інструктаж по техніці безпеки Початок сплаву на байдарках по Тростяниці до п. Чоповичі, довжиною 18 км. Після сплаву, збір та виїзд в Київ.

БРОНЮВАННЯ ТУРА за телефоном/вайбером/телеграмом - 0964550901

Тростяниця - мандри через меандри або в гості до бобрів: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Тростяниця - мандри через меандри або в гості до бобрів: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Тростяниця - мандри через меандри або в гості до бобрів: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Тростяниця - мандри через меандри або в гості до бобрів: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Тростяниця - мандри через меандри або в гості до бобрів: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы


В стоимость входит:

- проїзд з Києва на мікроатобусі, якій буде супроводжувати групу, упродовж всього сплаву для перевезення речей
- супровод гіда
- прокат надувних 3-х міст. байдарок, весел
- прокат рятівних жилетів

В стоимость не входит:

- харчування

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях