ГлавнаяТурыІршаТростяниця - мандри через меандри або в гості до бобрів

Тростяниця - мандри через меандри або в гості до бобрів

Стоимость тура: 1250 грн.

График тура:
3.04.2022 - 3.04.2022
Заказать тур

Описание тура:

Тростяниця зовсім невеличка, надзвичайно звивиста поліська річка серед лісів Житомирщини. Яка дуже рідко відкриває свої принади для байдарочників. Це буває в дуже короткий період високої води, лише на весні й то не кожного року.
Річка з надзвичайно високою концентрацію - мальовничих пейзажів! Високі схили, гранітні валуни вкрити пухкою ковдрою з зеленого моху. Сосновий та змішаний ліс в притул до води, карколомне переплетіння коріння дерев, невеличкі перекати та навіть кілька цікавих порогів. Але найбільш цікаве тут - "сліди життєдіяльності" бобрів. Чисельні греблі, розміри деяких просто вражають, вони навіть можуть витримати вагу дорослої людини. Ми їх нарахували на нашому маршруті з десяток! Дуже багато підточених та повалених цими гризунами дерев, зрізаних зубами гілочок з яких філігранно знята та з'їдена вся кора. Стрімкі береги протоптані їх тропками, багато нір і навіть є одна досить велика боброва хатка. Справжнє боброве царство!
Сплав на байдарках по Тростяниці на весні, це чудова нагода відкрити сезон активного відпочинку на воді. Відпочити від міста, побувати серед мальовничої природи Полісся та дізнатися більше про життя диких тварин які мають хист до будівництва.

 

День 1

Описание:

8-00 Збір групи біля метро “Академмістечко”, виїзд до початку маршрут в Житомирської області в селищі Букі, неподалік від Малина. Яке знаходиться на відстані 150 км від Києва.
Прибуття на місця, підготовка байдарок, інструктаж по техніці безпеки Початок сплаву на байдарках по Тростяниці до п. Чоповичі, довжиною 18 км. Після сплаву, збір та виїзд в Київ.

Тростяниця - мандри через меандри або в гості до бобрів: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Тростяниця - мандри через меандри або в гості до бобрів: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Тростяниця - мандри через меандри або в гості до бобрів: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Тростяниця - мандри через меандри або в гості до бобрів: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Тростяниця - мандри через меандри або в гості до бобрів: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы


В стоимость входит:

- проїзд автобусом з Києва та супровід групи на маршруті. Сплав відбувається без речей, всі особисті речі від старту до фінішу перевозить автобус.
- супровод гіда
- прокат надувних 3-х міст. байдарок, весел
- прокат рятівних жилетів

В стоимость не входит:

- харчування

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях