ГлавнаяТурыЕкскурсіїЕкскурсія “Трахтемирів, або туди і звідти” 1 день

Екскурсія “Трахтемирів, або туди і звідти” 1 день

Стоимость тура: 950 грн.

График тура:
28.10.2023 -
Заказать тур

Описание тура:

Трахтемирівський півострів, якій охоплює Дніпро, а нині Канівське водосховище, весь посічений ярами та байраками, ніби шрамами історії. Зберігає у своїх нетрях - прадавні міста трипільці, велетенські скіфські вали, городища давніх слов'ян, забуті печерні монастирі та зруйновні церкви Київської Русі, камінні хрести першої козацької столиці. Півострів став велетенською братською могилою для сотень тисяч солдат під час битви за Дніпро та захоплення Букринського плацдарму, періоду Другої Світової Війни.
Таке потужне напластування епох та подій протягом тисячоліть, зробили це місце сакральним. Тому сюди їдуть не тільки дослідники історії славетного минулого та  пошановувачі дикої природи. Але і  
 езотерики та містики в пошуку місць сили та проведення тут духовних практик
Ми впевнені що незалежно від Вашої мети. В цей тур по Трахтемирову, Ви туди поїдете одною людиною, а повернетесь звідти вже іншою.

 

День 1

Описание:

8-00 Зустріч групи біля станції метро “Видубичі” на парковці біля супермаркету “Сільпо” та виїзд мікроатобусом до Трахтемирова з Києва. Переїзд 125 км, час в дорозі біля двох годин
Пішохідна прогулянка Трахтемировом по заповіднику, лісовими стежками вздовж Дніпра. Протяжність маршруту - 16 км, перепад висот - 124 метри.
По дорозі ми побачимо
- старовинне козацьке кладовище з камінними хрестами
- залишки козацької столиці Трахтемирів
- дерево “тризуб”
- руїни мисливського палацу Бакая
- земляні вали стародавніх скіфів,
- урочище «Монастирок», де розташовувався монастир, де доживали останні дні немічні, старі та поранені козаки із Запорізької Січі.
- оглядові майданчики на високих схилах Дніпра
- завітаємо в гості до хранителя цієї місцини, відлюдника Скіфа
Відвідаємо місця сили, загадковий пагорб-курган Марків шпиль та найвищу точку всього півострова вершину 222.

Зверніть увагу, пішохідна частина маршруту починається та закінчується в одному та самому місці. То бажання ви виможете брати участь в турі, на власному авто. Вартість в такому разі складає, без проїзду з Києва - 750 грн з людини.

БРОНЮВАННЯ ТУРА за телефоном/вайбером/телеграмом - 067 33 66 750

Екскурсія “Трахтемирів, або туди і звідти” 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Екскурсія “Трахтемирів, або туди і звідти” 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Екскурсія “Трахтемирів, або туди і звідти” 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Екскурсія “Трахтемирів, або туди і звідти” 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Екскурсія “Трахтемирів, або туди і звідти” 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы


В стоимость входит:

- проїзд мікроавтгобусом Київ - Трахтемирів - Київ
- послуги гіда
- рекреаційний збір в регіонально ландшафтний парк "Трахтемирів"

В стоимость не входит:

- харчування

 

 
Яна, добавлено 30.09.2015

Хочу поблагодарить Вас за незабываемые поездку в Трахтемиров в прошлую субботу: отличная организация и море приятных впечатлений! Жду новых путешествий.
С уважением, Яна.

Введите надпись с картинки:

Условия:

 

Видео

Фотоальбом

Яна, добавлено 30.09.2015

Хочу поблагодарить Вас за незабываемые поездку в Трахтемиров в прошлую субботу: отличная организация и море приятных впечатлений! Жду новых путешествий.
С уважением, Яна.

Мы в социальных сетях