ГлавнаяТурыТурцияТуреччина на байдарках від Фетхіє́ до Патари 8 днів

Туреччина на байдарках від Фетхіє́ до Патари 8 днів

Стоимость тура: 460 евро грн.

График тура:
По договоренности с вами.
Заказать тур

Описание тура:

 

День 1

Описание:

Зустріч групи в аеропорту Даламану, переїзд на початок маршруту на пляж в місті Фетхіє. Інструктаж по керуванню байдаркою та відпрацювання навичок веслування. Пакуємо всі особисті речі в гермомішки та починаємо нашу водну подорож на байдарках Середньоземним морем. Нас сплав сьогодні проходить велетенською затокою Фетхіє, яка славиться своїми скелястими берегами та багатьма мальовничими островами. Наш маршрут першого дня зовсім нескладний та не тривалий, всього 6 км і на нас чекає ночівля в бухті на пляжу, маленького острівця.

Туреччина на байдарках від Фетхіє́ до Патари 8 днів: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы

День 2

Описание:

Прокинувшись, накупавшись досхочу та дослідивши наш загадковий острів. Ми вирішуємо до наступної нашої стоянки, але вже на материку ще в одній невеличкий та в затишній бухті. Сьогодні знову невеликий перехід морем, то ж ніхто втомитися не встигне.

День 3

Описание:

Продовжуємо наш перехід байдарками, цей день буде надзвичайно багатий на нові враження та класні місця.
По перше нас чекають скелясті та дикі береги з гротами та печерами, в одну з яких ми навіть зможемо заплисти на байдарках!
По друге ми зробимо зупинку на острові - музеї Геміле для огляду руїн старовинних, візантійських храмів, віком понад 1500 років! Історики вважають, що цей острів був місцем первісного поховання самого Святого Миколая!
Після насиченого дня, нас чекає знову для ночівлі невеличка бухта з пляжем.

День 4

Описание:

Ще один неймовірний день на морі. Під час сплаву ми зробимо кілька зупинок. Одну для відпочиеку і купання в мальовничій бухті з велетенськими соснами над водою. Друга зупинка в місті перлині Середземномор’я - Олюденіз. з неймовірно красивою затокою, з неймовірно блакитним кольором води. А ще ми зможемо відвідати тут кафе та крамнички. Після цього ми відправляємося далі до славетної та загадкової Долини метеликів. ЇЇ з усіх боків оточують стрімкі та високі скелі, утворюючи справжній оазис. Тут на нас чекає ночівля в обладнаному кемпінгу, то ж ввечері буде гарячий душ, зарядка для телефонів та відпочинок в кафе!

День 5

Описание:

Сьогодні на нашому маршруті жодного села чи міста, лише скелясті берега та безліч диких бухт та безлюдніх пляжів. Майже в кожній бухті ми «кінемо якір» для перепочинку та купання

День 6

Описание:

Останній день сплаву дикою Туреччиною, без людей та готелів. На нас чекають знову невеличкі гроти та печери, які доступні лише з води, ми обов’язково в них заглянемо разом з байдарками.
Ночівля на самоті в невеличкій бухті.

День 7

Описание:

Головна мета та фініш не тільки цього дня, але і всієї нашої подорожі - пляж Патара. Він вражає своїми розмірами, його довжина майже 18 км, а ширина до 1 км! До того ж він пісочний та його пейзажі з невеличкими барханами та дюнами утворюють справжню, невеличку пустелю.
Остання ночівля перед виїздом в обладнаному та комфортабельному кемпінгу на березі моря.

День 8

Описание:

Сніданок, відпочинок на морі та виїзд в Даламан.


В стоимость входит:

- груповий трансфер з Даламану
- послуги гіда
- прокат надувних 2-х міст. байдарок Zelgaer, весел, рятівних жилетів, гермомешків
- супровід групи машиною підтримки з берега (можливість залишити особисті та зайві речі, непотрібні в поході, залишити на підзарядку зарядні пристрої тощо)
- прокат групового туристичного спорядження
- 3-х разове похідне харчування (горячи сніданки та вечері + обіди перекусом). В перший день - лише обід та вечеря, останній день лише сніданок
- групова аптечка
- дві ночі проживання в кемпінгах

В стоимость не входит:

- переліт до Даламану (авіаквитки з Києва туди та назад біля 100-200 євро)
- особисте туристичне спорядження (намет, спальний мішок та карімат)
- страховка
- вечеря в кафе в Долині Метеликів
- вхідні квитки на острів Геміле

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях