ГлавнаяТурыУбортьСплав по Уборті 2 дні

Сплав по Уборті 2 дні

Стоимость тура: 3000 грн.

График тура:
По договоренности с вами.
Заказать тур

Описание тура:

Сплав на байдарках по Уборті ми проводимо лише раз на рік, на весні. Коли ще досить високий рівень води в річці. Бо влітку річка, настільки міліє що водний похід, легко може перетворитися на пішохідний. Намагаємося завжди потрапити в період цвітіння – Азалії Понтійської, він же Рододендрон жовтий. Зарості цього реліктового чагарнику, внесеного в Червону Книгу. Буйно цвітуть наприкінці травня та на початку літа і є справжньою прикрасою Полісся. Помилуватися ними ми зможемо під час екскурсії до Кам'яного Села.
Річка отримала свою назву за численні "борти" розвішані на столітніх дубах, вздовж річки. Це видовбані в дерев'яних колодах архаїчні вулики для диких бджіл. Тут досі зберігся давній, народний промисел збирання дикого меду – "бортництво".
Уборть одна з найкрасивіших річок Житомирського Полісся. Берега якої прикрашають сосново-березові ліси, дубові гаї, гранітні брила та скелі. Кам'яні виходи на поверхню в річище Уборти, часто утворюють невеликі пороги, яки ми будемо долати на байдарках. Цікава особливість - вода в річці кольору міцно завареного чаю через безліч торфовищ.

 

День 1

Описание:

7-00 Збір групи біля станції метро «Академмістечко»
Переїзд на початок маршруту біля Олевська. Підготовка плавзасобів, обід. Інструктаж з техніки безпеки, сплав на байдарках по Уборті.
Мальовничі береги річки поросли густим сосново-березосходяться над головою. На маршруті численні піщані мілини, нескладні пороги та стрімкі перекати

Сплав по Уборті 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по Уборті 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по Уборті 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по Уборті 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по Уборті 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы

День 2

Описание:

Продовження каякінгу до п. Перга. Закінчення сплаву виїзд до Києва.

Дорогою додому, заїзд та екскурсія до геологічної пам’ятки природи «Камміного Села». Огляд унікальних величезних кам’яних валунів, розкиданих лісом які своїми химерними формами нагадує скам’янілі будинки та хати.
Заїзд та огляд одного з наймальовничіших кар’єрів України в селищі Дружба!
Прибуття ввечері до Києва.

Сплав по Уборті 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по Уборті 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по Уборті 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по Уборті 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по Уборті 2 дні: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы


В стоимость входит:

- супровід досвідченним гідом упродовж всього маршруту
- сплав на надувних 3-х містних байдарках Зелгір
- прокат рятівних жилетів
- 2-х разове харчування
- прокат туристичного спорядження для кемпінгу (намет, спальні мішки та каримати)
- екскурсія по Кам'яному селу

В стоимость не входит:

- проїзд з Києва на мікроатобусі, якій буде супроводжувати групу, упродовж всього сплаву для перевезення речей - 950 грн з людиниМнение експерта

Час нашого сплаву по Уборті, який ми проводимо лише раз на рік, вибрано не випадково
- по-перших позаду снігова зима
- по-друге, рівень води в річці ще досить високий для проходження Уборті на байдарках. Річка зовсім не велика і влітку сильно меліє.
- По-третє, це період масового цвітіння символу Поліського краю - Азалії Понтійської, він же родендрон жовтий. Ця рідкісна, реліктова квітка, пахощі якої зводить з розуму, справжня, жива прикраса цих місць!
Але головна фішка нашого туру, ми комбінуємо сплав Уборті з екскурсією по заповіднику “Кам’яне село” який розташований по сусідству. Це унікальне за красою місце, загублене серед лісів Полісся, знаходиться далеко від туристичних маршрутів і практично не відомо масовому туристу.

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях