ГлавнаяТурыЕкотуриЕкскурсія в Міжріченський парк з Андрієм Сагайдаком

Екскурсія в Міжріченський парк з Андрієм Сагайдаком

Стоимость тура: 750 грн.

График тура:
30.07.2022 -
21.08.2022 -
14.10.2022 -
Заказать тур

Описание тура:

Всього за 100 кілометрів від Києва між Десною та Дніпром, розташована заповідна територія Міжріченського ландшафтного парку. Це дивовижний край – безкраїх соснових лісів, заливних лук, непрохідних поліських боліт та піщаних дюн найпівнічнішої пустелі України. Нашим гідом у світ дикої природи Полісся, буде славетний Андрій Сагайдак, який доклав багато зусиль до створення заповідника та власними руками обладнав тут всі екостежки.
ВАЖЛИВО - сплав проходить в безпечній та перевіреній зоні, там де не було окупації, активних бойових дій та мінування.

 

День 1

Описание:

8-00 Виїзд від метро “Мінська” на автобусі, можливий проїзд також на власному авто. Переїзд близько 100 км до с. Отрохі Козелецького р-ну Чернігівської обл, де знаходяться заповідник та екопарк.
Пішохідна екскурсія обладнаною екологічною стежкою “Бондарівське болото” в пошуках суцвіття диких орхідей. Наш маршрут проходить найбільшим заповідним болотом в парку дерев’яними настилами та кладками. Тут ми зможемо поспостерігати за життям диких птахів та тварин, роздивитися будівлю хатки бобра, побувати на лосиному пасовищі
Після цього ми оглянемо музей лісових промислів, де всі експонати можна брати в руки, одягати та фотографуватися з ними та продегустуємо поліські крафтові настоянки.
На завершення неймовірної подорожі на нас чекає вогнище, смачний куліш та трав’яний чай з маршмелоу-гриль!
Виїзд до Києва.

Екскурсія в Міжріченський парк з Андрієм Сагайдаком: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Екскурсія в Міжріченський парк з Андрієм Сагайдаком: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Екскурсія в Міжріченський парк з Андрієм Сагайдаком: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Екскурсія в Міжріченський парк з Андрієм Сагайдаком: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Екскурсія в Міжріченський парк з Андрієм Сагайдаком: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы


В стоимость входит:

- пішохідна екскурсія Міжріченським заповідником
- екскурсія до музею лісових промислів
- дегустація настоянок
- обід

В стоимость не входит:

- проїзд до Отрохів - 500 грн з людини, можливий проїзд на власному авто
- прокат гумових бахіл для прогулянки болотом - 50 грн

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях