ГлавнаяТурыЕкскурсіїЖуків острів, пішохідна екскурсія прихованим Києвом

Жуків острів, пішохідна екскурсія прихованим Києвом

Стоимость тура: 300 грн.

График тура:
28.10.2023 -
Заказать тур

Описание тура:

Жуків острів - маловідома та мальовнича околиця на півдні Києві біля Корчуватого. Його заповідна територія розташована між Дніпром та його протоками - Коник та Віта.
Колись тут були пасовища та сіножаті Печерського монастиря. А перед другою світової тут розпочалася секретно будівництво залізничного тунелю під Дніпром. Залишки якого збереглися до наших днів та відомі як "Сталінське Метро".
Зараз Жучка, як люблячи називають ще острів кияни. Став для них справжнім "острівцем" дикої природи серед міста. Улюблене місце відпочинку на природі, для каякінгу, піших та вело прогулянок, пікніків, рибалки. Цікавий він і поцінувачам екскурсій невідомим, прихованим та не туристичним Києвом.Тож приєднуйтесь до нашої пішохідної екскурсії Жукіним островом, де ми:
- заглянемо в таємничий портал Сталінського метро
- дізнаємося чому річка Віта є географічним парадоксом
- побачимо столітні дуби велетні
- зробимо вінтажні фото серед закинутих катерів та моторних лодок
- прогуляймося стежками серед заплави Дніпра
- почуєте розповідь що окупантом та агресором можуть бути і рослини
- познайомимося з місцевими тубільцями острова - чисельними птахами та водяними тваринами

 

День 1

Описание:

9-00 зустріч групи біля входу в Сільпо поруч з метро Видубичі. Невеликий переїзд маршруткою до зупинки “Готель Рамада Енкор” на Столичному шосе. Початок пішохідної екскурсії Жуковим островом, довжина маршруту біля 8 км та займе близько 4-5 годин. Закінчення прогулянки біля зупинки громадського транспорту в Корчуватому, біля Галерної затоки.

БРОНЮВАННЯ ТУРА за телефоном/вайбером/телеграмом - 067 33 66 750

Жуків острів, пішохідна екскурсія прихованим Києвом: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Жуків острів, пішохідна екскурсія прихованим Києвом: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Жуків острів, пішохідна екскурсія прихованим Києвом: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Жуків острів, пішохідна екскурсія прихованим Києвом: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Жуків острів, пішохідна екскурсія прихованим Києвом: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы


В стоимость входит:

- послуги гіда та екскурсійний супровід

В стоимость не входит:

- проїзд громадським транспортом від та до метро Видубичи

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях