ГлавнаяТурыСплави на байдарках в КиєвіСплав по Ірпеню 1 день

Сплав по Ірпеню 1 день

Стоимость тура: 1750 грн.

График тура:
По договоренности с вами.
Заказать тур

Описание тура:

Ірпінь під Києвом, це легендарна річка-герой. Яка більше тисячу років оберігає наше місто. Давньослов'янськими городищами від безлічельних навал половців та печенігів в період княжої доби. Чисельними ДОТами, київського укріпленого району так званої "лінії Сталіна" де проходила 72 дні оборона міста в 1941 за часів Другої Світової Війни. А наші дні стало неподоланою природною перешкодою від йба.ной русні., Внаслідок героїзму ЗСУ та перетворення річища на оборонний рубіж. Після підриву дамби в гирлі річки, в перші дні вторгнення. Вода з київського водосховища затопила майже всю заплаву аж до Мощуна.
Наш сплав на байдарках по Ірпеню проходить тією частиною де не було бойових дій, окупації та мінування. Найбільш мальовничою ділянкою річки, вздовж високих та лісових берегів. Місцями схили "посічені" глибокими ярами та балками. В яких біжать заховані струмочки та потічки, утворюючи невеликі каскади водоспадів.

 

День 1

Описание:

9-00 Сбор группы возле станции метро “Житомирская” переезд к началу маршрута в районе п. Новеселки. Подготовка плавсредв, инструктаж по технике безопасности. Сплав на байдарках до Белогородки, протяжённостью около 20 км. На маршруте нас ждут - высокие и извилистые берега, заливные луга и непролазные дебри верболозлов. Остановка для отдыха с подъёмом на смотровую площадку, на высокой песчаной круче “Высокий Берег”
Окончание сплава недалеко от летописного городища периода Киевской Руси, на земляные валы которого мы сможем подняться для того что полюбоваться рекой и пройдённым маршрутом. Выезд вечером в Киев к станции метро “Житомирская”

ОТЧЕТ О СПЛАВЕ ПО ИРПЕНЬ в 2020

Сплав по Ірпеню 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по Ірпеню 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по Ірпеню 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по Ірпеню 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы Сплав по Ірпеню 1 день: программа, график тура, стоимость, фото и отзывы


В стоимость входит:

- груповий трансфер від метро та назад
- екскурсійний супровід та послуги гіда на всьому маршруті сплаву
- сплав на надувних 3-х містних байдарках
- прокат рятівних жилетів

В стоимость не входит:

 

 
Введите надпись с картинки:

Условия:

Для приємного та комфортного відпочинку на воді, для одноденного каякінгу в Києві, Вам потрібно взяти на сплав:- змінне взуття, яке міцно тримається на нозі та не шкода забруднити або замочити - крокси, сандалі, черевики для коралів.
Або можна взяти у нас на прокат неопренове гідровзуття - 100 грн (для цього потрібно заздалегідь повідомити розмір вашого взуття)
- змінний комплект спортивного одягу, який максимально закриває шкіру від сонячних променів з довгими рукавами та штанинами. Ультрафіолетове опромінювання на воді надзвичайно високе!
- плавкі чи купальник та рушник (якщо плануєте купатися)
- дощовик або легка бризкозахисна куртка на випадок дощу
- головний убір
- ліхтарик, бажано налобний (для огляду тунелю “Сталінське метро”, як мінімум один, на вашу байдарку)
- пару будівельних або вело чі фітнес рукавичок, щоб не натерти мозолі на руках
- водонепроникний чохол для телефону, якщо плануєте його брати на сплав (бажано)
- пляшка з питною водою
- бутерброди та термос
- сонячнозахисні окуляри та крем
- індивідуальні ліки (при необхідності)

 

Видео

Фотоальбом

Мы в социальных сетях